Bezpłatne warsztaty operatorskie w CeTA

Arkadiusz Tomiak poprowadzi 12 kwietnia w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu bezpłatne warsztaty operatorskie. Tomiak to jeden z najlepszych polskich operatorów, laureat Orła 2016, dlatego to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia na planie filmowym.


To już druga edycja warsztatów z Arkadiuszem Tomiakiem. Pierwsza edycja, realizowana w październiku 2015, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Warsztaty, które odbędą się 12 kwietnia 2016 r, w godzinach 10.00-18.00, będą połączeniem elementów teoretycznych z zajęciami praktycznymi i obejmą m.in. takie zagadnienia jak podstawy oświetlenia planu filmowego czy świadome użycie ogniskowych obiektywu. Uczestnicy zdobywać będą wiedzę na planie zdjęciowym, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu operatorskiego i oświetleniowego. Zgłoszenia można przesyłać do 3 kwietnia 2016 r., poprzez formularz dostępny na stronie: http://filmstudioceta.pl/pl/warsztaty-2/. Liczba miejsc jest ograniczona.

- W naszych działaniach edukacyjnych oprócz dziedzin związanych z technologiami multimedialnymi, skupiamy się również na obszarze zawodów filmowych. Umożliwiamy młodym twórcom, studentom, osobom zainteresowanym kinematografią lub związanym już z branżą, uczenie się od najlepszych polskich filmowców, osób doświadczonych, uznanych, wyróżniających się bogatym dorobkiem artystycznym – mówi dr Robert Banasiak, Dyrektor Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Arkadiusz Tomiak jest jednym z najlepszych polskich operatorów, autorem zdjęć do takich filmów jak „Cisza”, „Daleko od okna”, „Dziewczyna z szafy”, „Obława”, „Karbala”, a także seriali m.in. „Oficera” i „Bez tajemnic” i laureatem licznych nagród m.in. Orła 2016, nagrody PSC 2016, przyznawanej przez Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych oraz Złotej Żaby 2013 na festiwalu Camerimage. 

Bezpłatne warsztaty operatorskie z Arkadiuszem Tomiakiem w CeTA

Bezpłatne warsztaty operatorskie z Arkadiuszem Tomiakiem w CeTA

Warsztaty / Dla wszystkich
Termin 12 kwietnia 2016 od 10:00 do 18:00

Miejsce Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA)

Zobacz
Zgłoś uwagę