Bezpłatne szkolenia dla inwestorów z Dolnego Śląska

Seminarium pod patronatem Ashrafa Laidi


City Index, firma umożliwiająca klientom indywidualnym inwestowanie za pomocą internetowych platform transakcyjnych m.in. w akcje polskie i zagraniczne, indeksy giełdowe, waluty oraz surowce, zorganizuje we Wrocławiu bezpłatne seminarium. Program obejmuje metody inwestycyjne Ashrafa Laidi, cenionego eksperta z bogatym doświadczeniem w zakresie analizy rynków finansowych oraz edukacji inwestorów.

W ramach akcji edukacyjnej w czwartek 23 stycznia, w godzinach 17:30-20:30, w Hotelu HP Park Plaza przy ul. Bolesława Drobnera 11/13 we Wrocławiu specjaliści będą wyjaśniali zasady inwestowania. „Pojawiają się coraz ciekawsze formy inwestowania, które jednocześnie są łatwo dostępne dla każdego za pośrednictwem internetu. Z jednej strony oferują one nowe, atrakcyjne możliwości lokowania kapitału, a z drugiej – wymagają od inwestora większej wiedzy i umiejętności. Dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować seminaria edukacyjne. Zdobyte podczas nich kompetencje otworzą przed uczestnikami możliwości inwestowania z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych instrumentów finansowych i zwiększą szansę na pomyślną realizację ich inwestycji” – mówi Maciej Leściorz, kierownik Biura ds. Edukacji i Sprzedaży w City Index.

Tematyka szkolenia będzie koncentrować się na metodach inwestycyjnych Ashrafa Laidi, głównego stratega City Index i uznanego eksperta w dziedzinie analizy rynków finansowych. Ma on już ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako główny strateg, w ramach którego m.in. zarządzał zespołami analityków finansowych i prowadził seminaria na czterech kontynentach. Zdobył też pierwsze miejsca w rankingach analityków finansowych publikowanych przez wydawnictwa FXWeek oraz Reuters. Przed pracą w City Index realizował projekty m.in. dla ONZ oraz Banku Światowego. Jego doświadczenie edukacyjne obejmuje stworzenie portalu poświęconego rynkom walutowym, występowanie w roli mentora w inwestycyjnym programie typu reality show „Akademia Tradingu”.Zgłoś uwagę