Bezpłatne konsultacje alergologiczne

Alergia obniża jakość Twojego życia? Masz pytania dotyczące tej choroby? Skorzystaj z bezpłatnej porady lekarza alergologaJuż teraz możesz zapisać się na bezpłatne konsultacje alergologiczne w ramach trzeciej edycji „Tygodnia Edukacji nt. Anafilaksji”, który przypada w dniach 18-24 kwietnia. 


Akcja jest częścią kampanii „Przygotuj się na wstrząs!”, objętej patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Dyżury alergologiczne zaplanowano w przychodniach na terenie całej Polski. 

Z roku na rok przybywa osób skarżących się na różnego rodzaju uczulenia. Załzawione oczy, wodnisty katar, uciążliwe kichanie może skutecznie popsuć samopoczucie i obniżyć jakość funkcjonowania na co dzień. Pomimo tego, że alergia nie jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia, to zwiększa ona ryzyko wystąpienia reakcji anafilaktycznej i niebezpiecznego dla życia wstrząsu anafilaktycznego. Podczas Tygodnia Edukacji nt. Anafilaksji lekarze wytłumaczą, jak sobie z nią radzić, jak unikać czynników wywołujących anafilaksję oraz jak prawidłowo zachować się wobec osoby we wstrząsie anafilaktycznym. 

Zapisy

Zainteresowani pacjenci będą przyjmowani na konsultacje według zapisów do konkretnej przychodni. Rejestracje przyjmowane będą telefonicznie w tym tygodniu pod numerem telefonu do danej poradni: 

  • NZOZ Strachocin, ul. Strachocińska 74, 51-511 Wrocław, tel. 608 188 381
  • Gabinet prywatny dr Irena Kaczmarek-Szrajber, ul. Augustowska 77/4, 54-109 Wrocław, tel. 601 443 093
Zgłoś uwagę