Wkrótce otwarcie nowego hotelu

B&B Wrocław Centrum prawie gotowy do przyjęcia gości


Hotel B&B Wrocław Centrum powstał z myślą o biznesmenach i turystach odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Oficjalne otwarcie trzeciego już w Polsce hotelu francuskiej sieci zaplanowano na 22 maja.

Hotel B&B Wrocław Centrum usytuowany jest przy ul. ks. Piotra Skargi, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Wkomponowanie nowoczesnego projektu w sąsiadujące z nim zabytkowe kamienice powierzono spółce RD bud.

Hotel B&B Wrocław Centrum przyciąga ciekawą, kamienną elewacją z przeszklonym atrium. Na pięciu kondygnacjach hotelu znajduje się 140 pokoi - w tym dwa, które przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi oraz trzy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z usług hotelu korzystać mogą również goście podróżujący ze swoimi zwierzętami. B&B Hotel Wrocław Centrum dysponuje też salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Wszystkie pokoje poza klimatyzacją, dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej wyposażono także w system wyciszający dźwięki dobiegające z ruchliwej ulicy Śródmieścia. Obiekt oferuje śniadania serwowane w formie bufetu oraz sklepik B&B Shop z przekąskami oraz napojami. Do użytku klientów pozostaje też 40 miejsc parkingowych w podziemnym garażu.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na 22 maja. Odsłonięta zostanie wtedy m.in. rzeźba hotelowego krasnala. Wrocławski skrzat, wygodnie usadowiony na parapecie okna przy głównym wejściu do hotelu, będzie witał wszystkich klientów.

Oddany do użytku pod koniec 2013 B&B Hotel Wrocław Centrum jest już trzecią wspólną realizacją firm B&B Hotels Polska oraz RD bud. Generalny Wykonawca zaangażowany był również w budowę hoteli B&B w Toruniu i Warszawie.

manoZgłoś uwagę