Balet „Giselle" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26.02 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na balet "Giselle" ważne w dniu 29.02 o godz.18 do Multikina Arkady Wrocławskie. 

Multikino zaprasza na retransmisję baletu „Giselle” z Teatru Bolszoj. Pokaz odbędzie się 29 lutego o godzinie 18:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie. Wiejska dziewczyna Giselle zakochuje się w przystojnym młodzieńcu, nie wiedząc, że to książę Albert w przebraniu. Książę nie może ożenić się z ubogą panną, ma już zresztą narzeczoną. Gdy prawda wychodzi na jaw, Giselle umiera z rozpaczy i dołącza do willid – duchów dziewcząt, które zmarły przed ślubem. Nocą, w scenerii leśnego cmentarza, Giselle powstaje z grobu i jeszcze raz spotyka Alberta, którego na miejsce jej spoczynku przywiodły wyrzuty sumienia. Młodzieniec jest jednak w niebezpieczeństwie… Ten XIX-wieczny tytuł jest kwintesencją baletu romantycznego, pełnego niesamowitości, grozy i korowodów tańczących zjaw, przyobleczonych w tiulowe suknie. Od kilkunastu lat „Giselle” jest nieobecna na polskich scenach, nadarza się zatem niepowtarzalna okazja do obcowania z tym arcydziełem sztuki tańca. 

Żeby wygrać zaproszenie  trzeba do 26 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Ile aktów ma balet „Giselle"?

Wygrywa siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.
Zgłoś uwagę