Bądź autorem zdjęć do filmu o Wrocławiu

#OneDayInWro - pod tą enigmatyczną nazwą kryje się event zorganizowany przez agencję Publicon PR oraz lokalną grupę Instagramers, skierowany do wszystkich fanów Wrocławia. W najbliższą sobotę 26.07 o godzinie 17.00 startują zdjęcia do InstaMovie – filmu tworzonego na podstawie poklatkowej prezentacji zdjęć udostępnionych na platformie Instagram. 


Idea jest prosta: pokazać miasto z punktu widzenia jego mieszkańców, studentów, turystów za pomocą zdjęć, które połączone klatka po klatce stworzą dynamiczną całość, przedstawiając nietypowy obraz Wrocławia. Do realizacji filmu zapraszamy każdego, kto ma ochotę spędzić ciekawie ostatnią sobotę lipca - spacerując wyznaczoną trasą, robiąc zdjęcia zabytkom, kawiarniom, interesującym obiektom; a tym samym chce dołożyć cząstkę siebie do nietypowego filmu – mówi Sylwia Wojtkowska z agencji Publicon PR.

Igerswroclaw pokazują wszystkie kolory miasta, razem możemy stworzyć piękny poklatkowy film o naszym mieście, każdy będzie twórcą tego dzieła - dodaje Tomasz Jakub Sysło z Instagramers Wrocław.

Start trasy przewidziany jest przy fontannie obok Teatru Lalek (pl. Teatralny). Wybraliśmy najbardziej charakterystyczne punkty na mapie stolicy Dolnego Śląska, takie jak: Sukiennice, Jatki czy Ostrów Tumski, które są chętnie fotografowane przez turystów i tworzą jednocześnie malowniczą wizytówkę naszego miasta – opowiada Paweł Bielecki, współorganizator wydarzenia. Weźmy ze sobą telefony, aparaty, ruszmy w miasto i zróbmy coś fajnego – dodaje.

Wszystkie zdjęcia stworzone podczas wspólnego spaceru i nie tylko (zachęcamy także do fotografowania na własną rękę) - należy dodawać na Instagram opatrując je hashtagami #igerswroclaw #onedayinwro lub wysyłać na adres e-mail: igerswroclaw@gmail.com do 30.07.2014

Szczegóły wydarzenia. 

Link do wydarzenia na FB. 

materiały organizatorów

Zgłoś uwagę