Azymut Lean dla managerów - 28 maja

Na czym polega optymalizacja w ramach lean management, czyli tzw. „szczupłego zarządzania” oraz jak zaangażować pracowników w proces zmian – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy spotkania z cyklu „Azymut Lean dla managerów”. Konferencji odbędzie się 28 maja. Udział w niej jest bezpłatny.


„Szczupłe zarządzanie” umożliwia dostarczanie klientowi określonego produktu lub usługi po jak najniższym koszcie i przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości zasobów. Podczas konferencji praktycy z firm działających w Polsce opowiedzą o konkretnych przykładach wdrażania lean management w różnych branżach.

– Azymut to forum wymiany doświadczeń związanych z lean management - – mówi Katarzyna Szczupał-Vieweg, prezes Staufen Polska. -To dla managerów o tyle ciekawe, że każda firma jest inna, ma specyficzne problemy i stosuje nieco inne rozwiązania.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm, które wprowadziły u siebie „szczupłe zarządzanie”. Opowiedzą jak wyglądały początki tych zmian w ich przedsiębiorstwach, jaki jest ich cel oraz uzyskane efekty.

Spotkanie odbędzie się w środę, 28 maja 2015 r. w Pałacu Alexandrów w Samotworze koło Wrocławia. Jego organizatorem jest Staufen Polska . Udział w konferencji jest bezpłatny.

Swoje uczestnictwo można zgłosić telefonicznie lub mailowo:

Alicja Dziedzic

GSM + 48 601 920 720

a.dziedzic@staufen.plZgłoś uwagę