Autostrada A4 - na majówkę bez utrudnień

Drogowcy remontujący autostradę A4 od 28 kwietnia udrożnią dla samochodów wszystkie pasy ruchu. Przez całą majówkę przejedziemy autostradą bez utrudnień drogowych. 


Drogowcy spodziewając się nasilonego ruchu w trakcie majówki udrożnią dla kierowców wszystkie pasy ruchu. W czwartek mają skończyć demontaż barier ochronnych.  

 - W trakcie długiego weekendu majowego ruch na remontowanym odcinku będzie odbywał się obydwiema jezdniami. Kierowców korzystających z wyremontowanego odcinka autostrady prosimy o stosowanie się do ograniczeń prędkości (80 km/h), jakie będą obowiązywały jeszcze przez kilka lub kilkanaście dni. W tym czasie można się bowiem spodziewać drobnego grysu zalegającego na jezdni (czyszczenie drogi po remoncie nigdy całkowicie nie usunie luźnego grysu) - czytamy w komunikacie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Drogowcy zajmą ponownie fragmnety jezdni zaraz po majowycm weekendzie, czyli 4 maja. 

Czytaj więcej - trwa remont na autostradzie A4 

 

Szczegółowe informacje na temat bieżącej sytuacji na dolnośląskim odcinku autostrady uzyskać można dzwoniąc do Punktu Informacji Drogowej GDDKiA we Wrocławiu (71) 320 98 18 lub na ogólnopolską infolinię drogową 19 111.
Zgłoś uwagę