Atos wsród najlepszych pracodawców

W rankingu Great Place to Work Institute


Firma Atos - międzynarodowa korporacja z branży IT- która ma swój oddział m.in. we Wrocławiu, znalazła się wśród najlepszych pracodawców. Atos zajał 3 miejsce w kategorii "firma zatrudniająca powyżej 500 pracowników". Nagrody po raz szósty przyznał Great Place to Work Institute, a gala odbyła się 26 marca.

Atos na podium trafia od trzech lat. Firma wśród pracowników przeprowadza ankiety, badane są m.in. takie obszary jak: wiarygodność kierownictwa, szacunek wobec pracowników, zaufanie do pracodawcy oraz koleżeństwo w relacjach pomiędzy przełożonymi, a pracownikami. - Czujemy się dumni, że po raz trzeci znaleźliśmy się na podium w konkursie Great Place to Work. Jest to potwierdzenie, ze polityka HR prowadzona przez firmę Atos satysfakcjonuje naszych pracowników. Zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników, dlatego też koncentrujemy naszą uwagę na ich potencjale i zarządzaniu talentami – mówi Dariusz Baran, Country Manager Atos Polska.

W pierwszej edycji konkursu w Polsce w 2009r. 68% pracowników było skłonnych zgodzić się z twierdzeniem “biorąc wszystko pod uwagę, uważam, że moja firma jest wspaniałym miejscem pracy”, w 2013r. odsetek ten wyniósł już 79%.

Atos jest międzynarodową firmą zajmującą się usługami informatycznymi, zatrudnia ponad 76 tys. pracowników w 52 krajach. W Polsce firma istnieje od 2000 roku, w biurach we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Bydgoszczy pracuje ponad 2.3 tys. osób.

 

materiały prasowe

Zgłoś uwagę