Wypadek na AOW. Zderzyły się trzy auta

Po godz. 12 doszło do zderzenia trzech samochodów na AOW w okolicach zjazdu na Kąty Wrocławskie (węzeł Wrocław Zachód -8 kilometr). Godzinę później w tym miejscu, ale na jezdni w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia dwóch aut. Ruch w tym kierunku jeest utrudniony. Na drodze w kierunku autostrady A4 i Kłodzka wznowiono ruch o godz. 14.10. 

  • wypadek wrocław

    zdjęcie ilustracyjne


Jak informuje dyżurny oficer straży pożarnej na miejscu są już służby. W pierwszym zdarzeniu udział brały dwa auta osobowe i jedno dostawcze. Z wstępnych informacji wynika, że jedna osoba jest poszkodowana, kolejną strażacy musieli wydostać z wraku auta. 

W drugim zdarzeniu w kierunku Warszawy udział wzięły dwa auta i dwie osoby zostały ranne. W wyniku tego zdarzenia policja instruowała kierowców by zjechali z drogi na węźle Wrocław Zachód. A następnie zawrócili na rondzie i ponownie wjechali na obwodnicę za miejscem wypadku. Po godz. 15 usunięto uszkodzone samochody z jezdni. 

Przed godz. 14 zator w kierunku autostrady A4 sięgał węzła Lotnisko. Kierowcy musieli objeżdżać zamknięty odcinek autostradowej obwodnicy przez miasto. Z tego powodu korkowało się rondo na ul. Granicznej przy AOW oraz rondo Pileckiego.   

Węzeł AOW WROCŁAW LOTNISKO

obraz aktualizowany co 10 minut

Zgłoś uwagę