Anixe z Wrocławia dla linii lotniczej z Zatoki Perskiej

Poszukują programistów C# oraz ruby – wrocławska spółka anixe Polska startuje z nowym projektem dla znanej linii lotniczej z regionu Zatoki Perskiej.

  • anixe Polska

    źródło: anixe Polska


Anixe Polska z Wrocławia to spółka z 15-letnim doświadczeniem. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań IT dla branży turystycznej, od agencji turystycznych, przez touroperatorów do linii lotniczych.

– Portfolio naszych klientów stale rośnie i możemy się pochwalić startem nowego projektu dla znanej linii lotniczej z regionu Zatoki Perskiej – mówi Radosław Tomczyk, członek zarządu anixe Polska.

Dotychczas wrocławska spółka realizowała już tego typu kontrakty dla polskich linii lotniczych LOT i TAP Portugal.

– Mimo, że jesteśmy niewielką polską firmą, to z powodzeniem konkurujemy z dostawcami tego typu rozwiązań na światową skalę. Wygrane i otwarte przetargi są tego niezbitym dowodem – dodaje Radosław Tomczyk.

Praca dla programistów

Spółka anixe, w związku z projektem dla jednej z linii lotniczych z regionu Zatoki Perskiej, poszukuje programistów C# oraz ruby. Obecnie firma poszukuje 10 pracowników, ale jak mówią przedstawiciele spółki, to dopiero początek.

– Osoby, które zatrudniamy mają okazję wzięcia udziału w budowaniu software’u wysokiej jakości i wydajności. Nie są nam obce nowoczesne technologie, chętnie korzystamy z zasobów typu open source – mówi Piotr Żołnierek, członek zarządu odpowiedzialny za technologie.

Firma anixe Polska

Anixe dostarcza systemy, dzięki którym każdy użytkownik internetu może dokonać rezerwacji oferty turystycznej online.

Aplikacje anixe Polska umożliwiają zarządzanie – kanałami sprzedaży (Business to Consumer, Business to Business, Business to Trade) oraz każdym etapem procesu sprzedaży: od przygotowania produktów do sprzedaży, przez prezentacje oferty na stronie i umożliwienie jej zakupu, po obsługę rezerwacji, przekazanie danych do księgowości i analizę raportów sprzedaży. Systemy raportujące pozwalają klientom anixe Polska reagować na zmiany zachodzące na globalnym rynku.Zgłoś uwagę