3 tys. miejsc pracy w Bielanach Wrocławskich

Co najmniej 3 tys. miejsc pracy będzie oferował Amazon Fulfillment, w Bielanach Wrocławskich.

  • amazon

    Amazon szuka pracowników


Rekrutacja, którą prowadzi agencja zatrudnienia Manpower już się rozpoczęła i potrwa do października. Zatrudnieni będą wykonywali pracę na zasadach umowy o pracę tymczasową na stanowiskach pracowników do działów realizacji zamówień. Miejscem pracy będzie jedna z dwóch lokalizacji Amazon w Polsce, które mieszczą się w Bielanach Wrocławskich oraz w Sadach pod Poznaniem.

– Dla wielu osób to szansa na pracę stałą, bo po przepracowaniu 6 miesięcy najlepsi przejdą na zatrudnienie stałe po stronie naszego klienta – mówi Tomasz Walenczak, dyrektor Operacyjny w agencji zatrudnienia Manpower.

Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia i obiad w ciągu dnia. Stawka godzinowa w centrum wrocławskim wynosi 12,5 zł brutto. Wynagrodzeniu towarzyszy 15-procentowa premia. Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie realizowanie podstawowych procesów w magazynie, jak rozkładanie, pakowanie i etykietowanie towarów. Praca trwa po 10,5 godziny dziennie, z godzinną przerwą, cztery dni w tygodniu.

Rekrutacja

Rekrutacji odbywa się on-line. Może w niej wziąć udział każdy zainteresowany pracą dla Amazon, aplikując poprzez stronę www.manpower.pl/amazon, na której przez formularz rekrutacyjny przekazują swoje dane osobowe, a następnie odpowiadają na zawarte w nim pytania. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu następuje rozmowa telefoniczna. Sprawdza on umiejętności miękkie oraz ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe kandydata.

Dla osób, które mają utrudniony dostęp do internetu, aplikowanie on-line możliwe jest również podczas organizowanych przez Manpower spotkań w biurach regionalnych agencji zatrudnienia oraz w lokalnych urzędach pracy. Informacje na temat organizowanych przez konsultantów Manpower spotkań, podczas których również można złożyć swoją aplikację, dostępne są pod numerem 606-770-697 (Wrocław) lub też w regionalnych oddziałach Manpower, których lista dostępna jest na stronie www.manpower.pl/pl/agency.

Czytaj: Związki zawodowe w Amazonie.Zgłoś uwagę