Amazon z nagrodą FDI Poland Investor Awards

Amazon został uhonorowany nagrodą FDI Poland Investor Awards w kategorii Amerykański Inwestor Roku w Polsce. Nagroda przyznawana jest przez jury złożone z radców handlowych Amabasad oraz przewodniczących izb handlowych w Polsce.

  • Centrum logistyczne Amazona w Bielanach Wrocławskich

    Centrum logistyczne Amazona w Bielanach Wrocławskich


Amazon został wyróżniony spośród 90 nominowanych firm.

– Ta prestiżowa nagroda jest dla nas bardzo ważna także dlatego, iż świętujemy właśnie swój pierwszy rok działalności w Polsce. Takie wyróżnienie nie było by możliwe bez zaangażowania naszych pracowników, jak i warunków sprzyjających przedsiębiorczości w Polsce – mówi Marzena Więckowska, rzecznik prasowy Amazon Fulfillment Poland

Inwestycje Amazon w Polsce wyniosły dotychczas 1,5 miliarda złotych. To największe zagraniczne nakłady w historii firmy. Utworzono ponad 3800 stałych miejsc pracy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej inwestycji zarówno we Wrocławiu, gdzie zbudowaliśmy dwa centra logistyczne, jak i Poznaniu, w którym mamy jedno centrum logistyczne. Bardzo dynamicznie rozwija się także nasze Gdańskie Centrum Rozwoju Technologii, w którym zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów IT – dodaje rzecznik.

O podwrocławskim centrum logistycznym Amazona – czytaj – Dziś rusza Amazon!Zgłoś uwagę