Aleksandra Sochacka w Impelu Wrocław

Aleksandra Sochacka to urodzona w Łodzi wychowanka klubu UMKS Tuszyn. Występuje na pozycji przyjmującej. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy Impel Gwardii Wrocław w rozgrywkach juniorskich oraz Impel Wrocław w Młodej Lidze Kobiet. Teraz przechodzi do seniorek.


Impel Wrocław ma duże tradycje szkoleniowe młodzieży. Bardzo wiele znanych siatkarek to właśnie wychowanki wrocławskich struktur szkoleniowych. Ostatnim etapem szkolenia młodzieży jest możliwość gry w seniorskiej drużynie.  I właśnie taką szansę otrzymała występująca w ubiegłym sezonie w Młodym Impelu – Aleksandra Sochacka.

Atutem Oli jest dobre przyjęcie i bardzo specyficzny, ale jakże skuteczny atak. – W strukturach szkoleniowych Impel Gwardii Wrocław jest od 2012 roku, zeszły rok udanie reprezentowała Wrocław w Młodej Lidze, dlatego czas na kolejny krok i jej grę w seniorskiej drużynie – komentuje sprawę Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A. – Jacek Grabowski.

– Cieszę się z propozycji, którą otrzymałam od klubu Impel Wrocław. Uważam ją za swoją życiową szansę. Uważam, że klub poważnie podchodzi do swoich zawodniczek w każdej grupie wiekowej. Cieszę się, że będę mogła zostać we Wrocławiu i tu rozpocząć studia – powiedziała Aleksandra.

 

Zgłoś uwagę