wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: zła

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Akademicki Wrocław
 3. Uczelnie
 4. Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska
Collegium Humanum
Collegium Humanum

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska, filia we Wrocławiu prowadzi studia na trzech kierunkach.

Reklama

Collegium Humanum: kierunki studiów

 • zarządzanie
 • management
 • finanse i rachunkowość
 • pedagogika
 • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
 • administracja
 • psychologia

Zasady rekrutacji na stronie internetowej Collegium Humanum.

O uczelni

Collegium Humanum wyróżnia odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek edukacyjnych, najwyższa jakość i innowacyjny model nauczania oraz wrażliwość wyrażone w mottach Edukacja dla Sukcesu i Be More Humanum.

Collegium Humanum jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia. Ponadnarodowość wspólnoty nauczających i studiujących na Collegium Humanum stanowi o jej sile, afirmuje różnorodność oraz wspiera wszechstronną współpracę w ramach dobrego sąsiedztwa.

Programy studiów w Collegium Humanum powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i uznanych specjalistów-praktyków, stale analizujących wymagania zmieniającego się świata oraz związane z nimi potrzeby edukacyjne.

Efektem tej pracy jest nowatorska, kreatywna i innowacyjna oferta edukacyjna stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych nie tylko na rozwój intelektualny, ale i na sukces zawodowy – ambitnych i pragnących czerpać pełną satysfakcję z przyszłej pracy.

Standardem naszej pracy jest indywidualne podejście do każdego studenta – tak, by wydobyć drzemiący w nim potencjał.  Szczególną wagę przywiązujemy do krajowej i międzynarodowej weryfikacji jakości oferowanych przez nas produktów edukacyjnych.

Strategia i misja Collegium Humanum – Szkoły Głównej Menedżerskiej uwzględnia założenia i cele rozwoju systemu szkolnictwa wyższego w Polsce wyznaczone Ustawą 2.0 Konstytucja dla nauki (Ustawa Prawo o szkolnictwie Wyższym z dnia 20 lipca 2018 r.), w której szczególnie ważny jest proces umiędzynarodowienia, doskonałość nauki i kształcenia, orientacja na innowacyjną gospodarkę̨ poprzez budowanie pomostu między światem gospodarki, a rozwojem polskiej nauki oraz społeczną odpowiedzialność nauki.

Collegium Humanum, filia we Wrocławiu: kontakt

Adres
Budynek Quantum, ul. Oławska 11 ( wejście od ul. Łaciarskiej 61), 50-529 Wrocław
Numer telefonu 608468629
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl