Afromental w Eterze

W tym roku Afromental obchodzi 10-lecie działalności i z tej okazji przygotował dla swoich fanów serię koncertów klubowych. X TOUR to muzyczna podróż przez całą dotychczasową twórczość Afromental plus premierowe utwory z nowego albumu grupy „Mental House”, który ukaże się 24 listopada!

  • Afromental

    Afromental (fot. Robert Wolański)


Łozo, Tomson, Baron, Śniady, Lajan, Torres i Dziamas – siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych młodych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka przez nich tworzona to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, mieszanka rocka, soulu, R&B, hip-hopu oraz popu. Uznanie, jakie zdobyli u fanów i krytyków muzycznych, przypieczętowało wiele prestiżowych wyróżnień, m.in.: nagrody MTV European Music Award, Wow! Music Award, Superjedynka, Viva Comet, Eska Music Award.

Afromental nagrał trzy znakomite płyty, a już niebawem dojdzie do premiery czwartej – „Mental House – muzyka na niej zarejestrowana to szalone połączenie radosnego, rytmicznego, energetycznego grania z „tłustymi” i ciężkimi dźwiękami. Zespół do mieszanki stylów, jaką od zawsze uprawiał, dorzucił kolejne inspiracje, takie jak Korn, Alice In Chains, Guns N'Roses czy Limp Bizkit. Jak twierdzą członkowie zespołu, jest to płyta najbardziej autentyczna, spójna i oddająca ich osobowość. Materiał zapowiada tytułowy singiel „Mental House”.

Afromental – X TOUR, 19 listopada, godz. 20.00, klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19.

Przed występem Afromental wystąpią Hatbreakers. Wejście do klubu od godz. 19.00.

Bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu, w salonach Empik, Saturn, Mediamarkt oraz on-line w serwisach www.biletin.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.

Chcesz być na tym niepowtarzalnym koncercie grupy Afromental? Wygraj u nas wejściówkę (mamy dla naszych Czytelników dwie podwójne), odpowiadając na pytanie:

W którym roku ukazała się debiutancka płyta zespołu Afromental?

Na odpowiedzi (prosimy też podać swoje imię i nazwisko) czekamy do środy (18 listopada) do godz. 15.00. Redakcyjna sierotka przydzieli wejściówki tym, których wybierze spośród autorów poprawnych odpowiedzi. Skontaktujemy się e-mailowo. 

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zgłoś uwagę