7 rzeczy, których nie wiecie o facetach [ZAKOŃCZONY]

Już w piątek, 26 lutego na ekrany kin wejdzie najnowsza polska komedia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Z tej okazji Multikino i wroclaw.pl ma dla Was konkurs. Do wygrania pamiątkowe koszulki z logo filmu. 


Aby je wygrać w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym podajcie dwa tytuły filmów w których zagrała Aleksandra Hamkało.

Dodatkowo podajcie numer kontaktowy i adres mailowy. Konkurs trwa do środy, 24 lutego do godziny 9.00. Wygrywa 7 i 17 osoba z kolei , która nadeśle poprawne odpowiedzi.

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to mądra, wzruszająca komedia o współczesnych mężczyznach. W filmie siedmiu bohaterów poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą Filipa (Paweł Domagała), sympatycznego roztrzepańca, który właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), a zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności.Zgłoś uwagę