62. Konkurs „Ukwiecamy Wrocław” – zgłoszenia do 20 lipca

Towarzystwo Miłośników Wrocławia , już po raz 62. ogłasza konkurs “Ukwiecamy Wrocław”. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca.


Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach:

  • wnętrza międzyblokowe, skwery, podwórza
  • balkony, tarasy, okna
  • ogródki przydomowe, (wille)
  • ogródki gastronomiczne

Obiekty do udziału w konkursie zgłaszać należy w formie pisemnej do 20 lipca 2017 r. Do deklaracji zgłoszenia konieczna jest dokumentacja fotograficzna miejsca oceny obiektu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 września 2017 r. o godzinie 14:00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

Deklaracje zgłoszenia do konkursu można pobrać w sekretariacie Towarzystwa Miłośników Wrocławia, kamieniczka “Małgosia “ ul. Odrzańska 39/40, I piętro , w dni robocze w godzinach 9:00-16:00 (tel. 71 343-77-24) oraz w siedzibach spółek  zarządzających mieniem komunalnym i administracjach spółdzielni mieszkaniowych oraz radach osiedli. Po dokonaniu oceny najpiękniejsze obiekty zostaną wyróżnione dyplomami i nagrodami.

O tym, jak wybiera się najbardziej kolorowe i zielone miejsca we Wrocławiu – czytaj – Kwiaty, kolory i zapachy, czyli „Ukwiecamy Wrocław”

– Zaczęliśmy w 1955 roku wśród ruin i ciągle nam się chce organizować najdłuższy stażem konkurs w mieście. Nie byłoby tego konkursu gdyby nie grupa pasjonatów, która poświęca swój czas by zająć się sprawami organizacyjnymi i obejrzeć zgłoszone propozycje balkonów i podwórek. Najważniejsze jest to, że nadal są chętni by wziąć udział w konkursie – mówi Zbigniew Magdziarz, prezes Towarzystwa Miłośników Wrocławia.

Ukwiecamy Wrocław 2016 – wyniki 61. edycji konkursu.

Zgłoś uwagę