Znamy datę 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu

6. Nocny Wrocław Półmaraton, zgodnie z tradycją, wystartuje w trzecią sobotę czerwca, czyli 16.06.2018 roku. O 22.00 uczestnicy wyruszą na wrocławskie ulice z kompleksu Stadionu Olimpijskiego.


Trasa biegu po raz kolejny zapewni uczestnikom niezwykłe widoki oraz szereg atrakcji. Finisz – podobnie jak przed rokiem – będzie umiejscowiony przed wyremontowaną trybuną Stadionu Olimpijskiego.

– W naszych imprezach chcemy zachować pewne stałe elementy, które sprawdziły się w dotychczasowych edycjach – wyjaśnia Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu. – Nocne Wrocław Półmaratony wyróżniają się niesamowitą atmosferą. Jestem pewien, że tego również nie zabraknie w czerwcu przyszłego roku. Staramy się za to co roku zmieniać motyw przewodni. Tym razem, po mostach, muzyce klasycznej i filmach, będzie to epoka muzyki disco i lat 70', 80' oraz 90' – zapowiada Gęstwa.

 Zapisy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton zostaną otwarte 1 stycznia 2018r. Wszystkie informacje będzie można znaleźć na stronie Wrocławskiego Półmaratonu oraz na fanpage’u Maratonu Wrocławskiego na Facebooku.Zgłoś uwagę