5-7 kwietnia: zmiany w organizacji ruchu

Lista zmian w organizacji ruchu na terenie Wrocławia wchodzących w życie od 5 kwietnia 2018.


ul. Grabiszyńska/ Jęczmienna - zamknięcie wylotu

Realizacja kolejnego etapu ścieżki rowerowej, na odcinku od ul. Stalowej do mostu Oporowskiego, będzie powodować lokalne utrudnienia w ruchu polegające na zwężeniu pasów jezdni oraz ograniczaniu przejezdności na skrzyżowaniach z ulicami poprzecznymi.  

Od dzisiaj zamknięto możliwość wyjazdu z ul. Jęczmiennej do Grabiszyńskiej dla potrzeb korekty geometrii oraz budowy przejazdu rowerowego. Utrudnienie będzie funkcjonowało praktycznie do czasu zakończenia budowy - wakacje br.

Zwycięska - zwężenie jezdni

Od 5 kwietnia, przez około dwa tygodnie, na jezdni na wysokości nr 45 wystąpi zwężenie. Powodem utrudnień są prace realizowane przez dewelopera - budowa zjazdu z drogi na parking osiedlowy. Inwestycja wymaga przesunięcia oświetlenia drogowego wraz z kablem zasilającym. Inwestorem prac jest Atlas Ward

Podwale (koło sądu), Słowackiego ( za galerią handlową) i Szajnochy - zakaz parkowania

Na dzień 6 kwietnia na wspomnianych ulicach zaplanowano renowację oznakowania miejsc postojowych oraz wyznaczanie kopert zastrzeżonych.

W związku z powyższym na odcinkach wyznaczonych do malowania obowiązuje w tym czasie zakaz postoju, pod groźbą usunięcia zaparkowanych samochodów na lawecie.

Tunel samochodowy północny na pl. Dominikańskim - zakaz ruchu

W nocy z 6 na 7 kwietnia zaplanowano przegląd i prace konserwacyjne w północnym tunelu pod pl. Dominikańskim (tunel po stronie galerii handlowej).

Od godziny 21.00 do 5.00 tunel będzie wyłączony z ruchu, samochody jadące z ul. Traugutta do Kazimierza Wielkiego będę przejeżdżać górą.

materiały: ZDIUM

Zgłoś uwagę