4. edycja międzynarodowego turnieju Wrocław Trophy

Od 8 do 10 lipca będziemy śledzić zmagania młodych piłkarzy, którzy wezmą udział w 4. edycji międzynarodowego turnieju Wrocław Trophy. W tym roku do rywalizacji przystąpi
aż 200 drużyn z 15 państw. Uroczyste otwarcie turnieju 8 lipca o godz. 20.00 na pl. Solnym.

  • materiały organizatora


– Gorąco zapraszamy fanów futbolu do wzięcia udziału w uroczystości otwarcia imprezy. Chciałbym, abyśmy wspólnie powitali młodych piłkarzy w mieście spotkań. Szykujemy moc atrakcji – mówi Krzysztof Kopertyński, dyrektor Wrocław Trophy.

W turnieju wystąpi aż 200 ekip z 15 krajów. - Do Wrocławia przyjadą młodzi sportowcy z różnych stron Europy. O puchary powalczą m.in. ekipy z Anglii, Francji, Niemiec, Czarnogóry, Estonii, Malty, Albaniidodaje dyrektor Kopertyński. Rywalizacja będzie się toczyła w 10 kategoriach wiekowych. Sportowcy zagrają na kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu oraz na obiekcie w Łanach. Nagrodą za udział w turnieju jest medal ze wstążką RESPECT.

 Dodatkową atrakcją będzie Bitwa Bramkarska. Jest to rywalizacja dwóch bramkarzy, którzy rozgrywają pojedynki „1 na 1” na specjalnie przygotowanych boiskach. Również kibice mogą liczyć na coś specjalnego. Dla nich przygotowano szereg aktywności sportowych. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w dyscyplinach nieolimpijskich – lacrosse i frisbee. Do dyspozycji kibiców będą dwie fotobudki (Stadion Olimpijski, Łany).

Organizatorem wydarzenia jest MKS Parasol Wrocław, który wspierany jest przez gminę Wrocław, Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Turniej firmuje holenderska fundacja EURO-SPORTRING.

Zgłoś uwagę