30 Kreatywnych Wrocławia 2021 – dziękujemy za zgłoszenia

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 7. edycji 30 Kreatywnych Wrocławia. Jak co roku nasi czytelnicy nie zawiedli – w tym roku wpłynęło pond 280 zgłoszeń! Teraz przed nami prawdziwe wyzwanie.


Również w tym roku czytelnicy www.wroclaw.pl i wrocławianie zgłaszali do nas tak pojedyncze zespoły, jak i osoby, które – Waszym zdaniem – zasługują na tytuł Kreatywnego Wrocławia. Teraz kapituła projektu organizowanego przez portal www.wroclaw.pl i miasto Wrocław, ze zgłoszonych kandydatur wybierze laureatów.

Wśród zgłoszeń nie brakuje tak osób na początku swojej drogi zawodowej czy naukowej, debiutantów, jak i wytrawnych uczestników życia naszego miasta w kategorii biznes, kultura/sztuka/dizajn, społeczeństwo/miasto oraz nauka.

Szukaliśmy osób, które angażują się w życie miasta. Wy już ich znacie, teraz my chcemy poznać i zaprezentować czytelnikom, mieszkańcom Wrocławia ludzi aktywnych, którzy swój wolny czas poświęcają na działania na rzecz innych.  

Mamy ich – i co dalej?

Teraz będziemy mieli twardy orzech do zgryzienia, żeby wskazać tych najlepszych do miana Kreatywnych, którzy reprezentują:

  • Biznes
  • Kulturę/sztukę/dizajn
  • Społeczeństwo/miasto
  • Naukę

Potem odszukamy ich w miejscach, gdzie uczą się, pracują, tworzą swoją sztukę czy udzielają się społecznie. Umówimy się na spotkanie, żeby dokładnie wypytać ich o tę działalność, o plany na przyszłość, a także o marzenia, które napędzają ich do kreatywności.

Kto w tym roku zostanie wyróżniony? Dowiecie się jesienią w naszym serwisie 30 Kreatywnych Wrocławia.Zgłoś uwagę