6 grudnia - zmiany w kursowaniu przez Pawłowice

Od soboty 6 grudnia do ruchu oddana zostanie ulica Azaliowa, na ulicy Przedwiośnie - od Azaliowej do Pawłowickiej - rozpoczną się roboty sieciowe i będzie ona nieprzejezdna. Zmiany w organizacji ruchu wiążą się z budową kanalizacji na terenie osiedla. Na ulicy Przedwiośnie MPWiK wykona kanalizację sanitarną, a następnie firma Bickhardt Bau wybuduje kanalizację deszczową, jezdnię i chodniki. Prace potrwają do maja 2015r. Od 6 grudnia inaczej pojada autobusy linii 130 i 241. 


Autobusy linii 130 kursujące w kierunku Pawłowic od ulicy Przedwiośnie będą kursowały objazdem przez ulicę Azaliową, Malwową, Mirtową, Przedwiośnie do przystanku końcowego zlokalizowanego na ulicy Starodębowej przed skrzyżowaniem z ulicą Malwową. 
W kierunku przeciwnym autobusy pojadą ulicą Malwową i Azaliową do ulicy Przedwiośnie.

Kursy autobusu nocnego linii 241 będą realizowane z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Przedwiośnie i przy skrzyżowaniu ulicy Starodębowej i Pawłowickiej. 

Autobusy linii strefowej 936 nadal będą kursowały objazdem w obu kierunkach od ulicy Bora-Komorowskiego przez ulicę Okulickiego i Widawską z pominięciem ulicy Przedwiośnie, Starodębowej, Pawłowickiej i Azaliowej.

Powiększ klikając

Zgłoś uwagę