27-28 marca – remont ulicy Wilczyckiej w Kiełczowie

Rozpoczyna się kolejny etap prac remontowych ulicy Wilczyckiej w Kiełczowie. Z tego powodu ulica zostanie zamknięta na odcinku od ulicy Wrocławskiej do ulicy Rzecznej. Sprawdź, jakie zmiany czekają na pasażerów.


Ze względu na remont autobusy linii podmiejskich 911, 921 i 931 zmienią swoje trasy. Zmiany obowiązują:

  • od godziny 7:00 do godziny 18:00 dnia 27 marca 2021 roku (sobota);
  • od godziny 7:00 do godziny 13:00 dnia 28 marca 2021 roku (niedziela)

Autobusy linii 911 i 921

pojadą w obu kierunkach objazdem od ulicy Gorlickiej przez ulicę Litewską, Żmudzką, Kiełczowską i ulicę Wrocławską w Kiełczowie z pominięciem ulicy Szewczenki (przystanki "Palacha", "Zgorzelisko", "Kurlandzka", "Mroźna") oraz podwrocławskiej miejscowości Wilczyce.

Autobusy linii 931

zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Kiełczowskiej przez ulicę Poleską, Litewską, Szewczenki i Wilczyce z pominięciem przystanków "Kiełczowska", "Kiełczowska (Cmentarz)" oraz przystanków przy ulicy Wrocławskiej i Wilczyckiej w Kiełczowie.

Dla obsługi komunikacyjnej podwrocławskiej miejscowości "Wilczyce" zostaną uruchomione dodatkowe kursy wahadłowe linii 931 na trasie Rondo Lotników Polskich - Wilczyce - Kiełczów (przystanek "Kiełczów-Osiedle") - Rondo Lotników Polskich, które będą skomunikowane z kursami linii 911 i 921 na przystanku "Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)".Zgłoś uwagę