27 maja - tramwaje linii 2, 5, 8, 9, 11 i 17 zmienią trasy

W związku z planowaną wymianą rozjazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulicy Skargi i Teatralnej (rozjazd w ulicy Skargi), od godziny 18:00 w dniu 27 maja 2016 roku (piątek) linie tramwajowe 2, 5, 8, 9, 11 i 17 zmienią trasy.  

  • zdjęcie ilustracyjne


"Dwójka" w kierunku pętli Krzyki  zostanie skierowana objazdem od Mostu Pokoju przez plac Wróblewskiego, ulicę Pułaskiego i Małachowskiego. 
Tramwaje linii 5 i 11 w kierunku pętli Oporów i Cmentarza Grabiszyńskiego zostaną skierowane objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową do placu Legionów, a w kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.
Tramwaje linii 8 i 9 w kierunku pętli Tarnogaj i Park Południowy pojadą objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale, Świdnicką, plac Teatralny i ulicę Teatralną do ulicy
Piotra Skargi.  
"Siedemnastka" w kierunku pętli Klecina będzie kursowała objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale do ulicy Świdnickiej. W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.
W kierunku przeciwnym tj. od strony Dworca Głównego PKP do placu Dominikańskiego tramwaje linii 2, 5, 8, 9 i 11 będą kursowały po stałej trasie przejazdu. 
Tramwaje powrócą na swoje stałe trasy przejazdu od 28 maja 2016 roku.

Zgłoś uwagę