25-26 listopada: wymiana rozjazdu tramwajowego na skrzyżowaniu Skargi i Teatralnej

W związku wymianą rozjazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulicy Piotra Skargi i Teatralnej, w sobotę, 25 listopada 2017 roku i w godzinach porannych dnia 26 listopada 2017 roku linie tramwajowe 2, 5, 8, 9, 11 i 17 zmienią swoje trasy.


„Dwójka" w kierunku pętli Krzyki będzie kursowała od placu Społecznego przez plac Wróblewskiego, ulicę Pułaskiego i Małachowskiego do ulicy Piłsudskiego, z pominięciem przystanku „Galeria Dominikańska” i „Wzgórze Partyzantów”.

Tramwaje linii 5 i 11 w kierunku Oporowa i Cmentarza Grabiszyńskiego pojadą objazdem – od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową do placu Legionów. Tramwaje linii 8 i 9 w kierunku Tarnogaju i Parku Południowego od przystanku „Galeria Dominikańska” przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale, Świdnicką, plac Teatralny i ulicę Teatralną do ulicy Kołłątaja.

Tramwaje linii 17 w kierunku Kleciny pojadą objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Podwale do ulicy Świdnickiej.

W kierunku przeciwnym tramwaje linii 2, 5, 8, 9 ,11 i 17 będą kursowały bez zmian od ulicy Kołłątaja lub ulicy Teatralnej przez ulicę Piotra Skargi do przystanku „Galeria Dominikańska”.


Materiały MKP Wrocław

Tramwaje na swoje stałe trasy powrócą o godzinie 9:00 dnia 26 listopada 2017 roku (niedziela).Zgłoś uwagę