20 września: most Uniwersytecki zamknięty [MAPA, TRAMWAJE]

W niedzielę 20 września na moście Uniwersyteckim odbędzie się piknik w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Na czas organizacji imprezy ruch kołowy na moście będzie wstrzymany (10.00 - 16.00). W godzinach 9.50-16.00 zostanie wprowadzona zmiana trasy linii tramwajowych 6 i 7.

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Drobnera/Dubois oraz Grodzka/most Uniwersytecki będzie przełączona na tryb awaryjny - światło żółte pulsujące.

W godzinach 9.50-16.00 zostanie wprowadzona zmiana trasy linii tramwajowych 6 i 7.

Tramwaje linii 6 w kierunku pętli Kowale zostaną skierowane objazdem od pl. Teatralnego przez ulicę Teatralną, Skargi, pl. Dominikański, św. Katarzyny, Piaskową i mosty Młyńskie z pominięciem przystanków zlokalizowanych w ciągu ulicy Widok, Szewskiej i Drobnera.
W kierunku Krzyków od pl. Bema pojadą przez mosty Młyńskie, most Piaskowy, ulicę Grodzką z pominięciem przystanku przy ulicy Drobnera.

Tramwaje linii 7 w kierunku pętli Poświętne pojadą objazdem od ulicy Grodzkiej przez most Pomorski, ulicę Pomorską, pl. Staszica do pl. Powstańców Wlkp. W kierunku przeciwnym tj. do pętli Krzyki, od pl. Powstańców Wlkp. pojadą objazdem przez pl. Staszica, ulicę Pomorską, most Pomorski do ulicy Nowy Świat.

Zgłoś uwagę