2 podwójne zaproszenia na retransmisję z Metropolitan Opery [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 23 września do 20.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na transmisję opery „Napój miłosny” Gaetano Donizettiego z Metropolitan Opera. Obejrzycie go w sobotę 24 września w Kinie Nowe Horyzonty. „Napój miłosny” to urocza opowieść o miłosnych perypetiach ubogiego Nemorina, który za sprawą magicznego napoju pragnie rozkochać w sobie piękną Adinę. Na drodze do szczęścia młodzieńca stoi arogancki narzeczony dziewczyny, sierżant Belcore, a sytuację komplikuje jeszcze interwencja doktora Dulcamary, wędrownego szarlatana i znachora, sprzedawcy magicznych eliksirów.  „Napój miłosny to właściwie dwie opery w jednej – mówi reżyser przedstawienia Bartlett Sher – Oprócz rozrywki jest drugie dno związane z historią Włoch i budzeniem się tęsknot niepodległościowych.”

Aby wygrać 2 podwójne zaproszenia na „Napój miłosny” trzeba 23 września do godz. 20.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, czym okazuje się być tytułowy napój miłosny? 

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę