14-26 czerwca: utrudnienia w ruchu

W najbliższych dniach wystąpią zmiany w organizacji ruchu kołowego w kilku lokalizacjach. Kierowcy muszą pamiętać, że w weekend jest Nocny Półmaraton. Zmiany planowane są również na Zyndrama z Maszkowic i Ofiar Oświęcimskich. 


ZDiUM informuje, że w najbliższych dniach wystąpią zmiany w organizacji ruchu kołowego:

ul. Belwederczyków - zamknięcie przejazdu
W dniu 14 czerwca jezdnia na wysokości nr 35 zostanie zamknięta dla potrzeb wykonania robót na rzecz Tauron SA. Dojazd do posesji będzie możliwy od strony Godebskiego i Jezierskiego.

5 PKO Nocny Półmaraton
17 czerwca na ulicach znajdujących się na trasie biegu wystąpią ograniczenia w ruchu kołowym i parkowaniu. Szczegółowe informacje na ten temat publikuje na swojej stronie organizator
imprezy: Zmiany w komunikacji miejskiej oraz ograniczenia w ruchu kołowym i
parkowaniu

Szacunkowe czasy przebiegania zawodników

ul. Zyndrama z Maszkowic - połówkowe zamknięcie jezdni
W dniach 19 - 26 czerwca na wysokości nr 20 jezdnia będzie zwężona o połowę dla potrzeb wykonania przyłączy wod. - kan. oraz kanalizacji deszczowej do powstającego budynku. Inwestorem prac jest spółka Zyndrama z Maszkowic 20. 

ul. Ofiar Oświęcimskich i ul. Gepperta - zakaz parkowania
Na dzień 20 czerwca zaplanowano renowację oznakowania poziomego na ulicach Ofiar Oświęcimskich (na odcinku od Gepperta do Świdnickiej), oraz na ul. Gepperta. Parkowanie na wspomnianych ulicach będzie zabronione a pojazdy kierowców, którzy się nie dostosują do ustawionych znaków zakazu, zostaną odholowane na koszt właściciela.

zamknięcie kładki Zwierzynieckiej
Przypominamy jednocześnie, że od 19 czerwca do końca października br., kładka Zwierzyniecka będzie zamknięta, w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi.



Zgłoś uwagę