14 sierpnia – realizacja zdjęć do filmu na Mostach Młyńskich i ul. św. Jadwigi

14 sierpnia 2021 roku (sobota) w godzinach 9:00-19:00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 8, 9, 11, 17 i 23. Powodem jest rozpoczęcie zdjęć do filmu "Wielka Woda" na Mostach Młyńskich i ulicy św. Jadwigi.


Tramwaje ww. linii jadące w kierunku Karłowic, Sępolna czy pętli Kromera zostaną skierowane objazdem od Hali Targowej przez ulicę Grodzką, most Uniwersytecki i ulicę Drobnera do place Bema.

W kierunku przeciwnym, tramwaje linii 8,11 i 23 jadące w kierunku pętli Tarnogaj, Cmentarz Grabiszyński czy Wrocławski Park Przemysłowy będą kursowały objazdem od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju i plac Społeczny do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanków "Hala Targowa" i "pl. Nowy Targ".

Natomiast tramwaje linii 9 lub 17 jadące w kierunku Parku Południowego lub Kleciny, będą kursowały objazdem od ulicy Sienkiewicza przez ulicę Wyszyńskiego, most Pokoju i plac Społeczny do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanków "pl. Bema", "Hala Targowa" i "pl. Nowy Targ".Zgłoś uwagę