100 miejsc pracy dla programistów

Wrocławska firma SMT Software zamierza w najbliższym czasie zatrudnić dodatkowe 100 osób, którzy w trójmiejskim oddziale spółki będą tworzyć projekty na rynek skandynawski. Poszukiwani są zarówno doświadczeni specjaliści IT, jak i studenci ostatnich lat studiów. Zatrudnienie w firmie znajdą testerzy oprogramowania oraz programiści ze znajomością takich technologii jak min. Java, .NET, PHP iOS i Android.

  • SMT Softwere

    Programiści poszukiwani (fot. materiały prasowe)


– SMT Software rozwija się w ogromnym tempie i to nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Obecnie widzimy również ogromny potencjał w krajach skandynawskich, gdzie w ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania – mówi Sebastian Łękawa prezes SMT Software Services.

Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek przy międzynarodowych projektach. SMT realizowało zlecenia dla takich marek jak Microsoft, Deloitte, xtb, Sage, Telecom Slovenije, Viessmann czy Credit Suisse oraz innych firm z takich branż jak bankowość, ubezpieczenia, leasing, transport, przemysł, telekomunikacja i rozrywka.

– Rekrutacja pracowników jest przeprowadzona na naszej stronie internetowej. Ogłoszenia zamieścimy także na specjalistycznych  portalach. Dodatkowe zatrudnienie jest związane z rozwojem naszego oddziału w Trójmieście – wyjaśnia Paweł Radzimski z SMT Software.

SMT Software to jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw IT. Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego oraz systemów własnych. Obecnie zespół firmy liczy prawie 800 osób i do końca roku osiągnie około 1000. Warto zaznaczyć, że spółka w 2014 roku zatrudni 200 programistów we wrocławskiej centrali.

Miłosz Turowski

Zgłoś uwagę