Bluzy Wrocławia do wygrania [ZAKOŃCZONY]

Właśnie stuknęła nam dyszka. 10 tysięcy subskrybentów na kanale Wrocław Tv na You Tube. Fajnie że jesteście z nami i chcecie wiedzieć czym żyje Wrocław, jak się rozwija i co robi dla swoich mieszkańców. Bardzo nam miło, że zostaliście na dłużej i dlatego przygotowaliśmy dla was drobny konkurs z nagrodami.

Halo, halo!!Nadeszła ta chwila, kiedy ogłaszamy zwycięzców naszej zabawy. Rymowanki oraz wiersze białe, które pisaliście w komentarzach bawiły nas mocno, niektóre nawet wzruszyły.

Zupełnie subiektywna komisja złożona z dziennikarzy naszej redakcji. Wybrała następujących zwycięzców:

BLUZY

 1. Paulina Łukawska
 2. Magdalena Piskor
 3. Mariusz Brożek
 4. Monika Sulkowska
 5. Jaszczomp
 6. Szymon Wójcik
 7. Bernie
 8. THE DARK WORLD
 9. Bożena Cieśla
 10. Mariusz Kunicki

ZESTAWY GADŻETÓW

 1. Balu
 2. Daria Szymczak
 3. Rafal Morawicki
 4. Alicja Dudkowiak
 5. Jakub kubahansa

 

 

 

 


WAŻNE! Prosimy wszystkich zwycięzców o kontakt w sprawie odbioru nagród pod adresem e-mail tv@araw.pl, w wyjątkowych przypadkach możecie się umawiać telefonicznie (71- 776 71 49)! Jeśli ktoś nie zgłosi się w ciągu 7 dni, nagroda przejdzie na kolejną osobę z listy rezerwowej.

Nagrody będą do odebrania na pl. Solnym 14, od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Niestety nie możemy wysyłać nagró. 

Osoby, które mają w nicku na YT imię i nazwisko prosimy o zabranie dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub jakiegokolwiek dokumentu ze zdjęciem. Osoby kryjące się pod nickami będą musiały podczas odbioru nagród zalogować się na swoje konto YT, abyśmy mieli pewność, że wydajemy nagrodę właściwej osobie. 

 

REGULAMIN KONKURSU Zgłoś uwagę