Zatoka Gondoli

Turystyczny Tramwaj Wodny

Zatoka Gondoli, ul. Purkyniego 9, 50-155 Wrocław
tel. +48 791 122 858
www: http://gondole.eu/tramwaj-wodny
czynne codziennie: 10.00-20.00

Tramwaj wodny stale kursuje Odrą we Wrocławiu! W każdą sobotę i niedzielę pływa zgodnie z rozkładem. Poza rozkładem można w każdej chwili zamówić kurs telefonicznie pod nr 791 122 858. Tramwaj wodny spełnia nie tylko rolę jednostki rejsowo-turystycznej, ale jest nową formą OSOBOWEGO TRANSPORTU MIEJSKIEGO, która jest szybka i przyjemna! Tramwaj zabiera na pokład maksymalnie 12 osób. 

  • Stałe przystanki wg rozkładu:

1. Zatoka gondoli - ul. Purkyniego (koło Muzeum Narodowego). "Zajezdnia" Turystycznego Tramwaju Wodnego. Tutaj miło spędzisz czas w pływającej kawiarni na barce. Wypożyczysz kajak, łódź wiosłową a nawet motorówkę (bez uprawnień) i samodzielnie wyruszysz w rejs po Odrze. W okolicy Muzeum Narodowe i Panorama Racławicka. 

2. Wyspa Słodowa (pomost gastronomiczny ‘Wszystko Gra’) - zielone serce miasta. W trakcie oczekiwania na rejs można zrelaksować się przy spokojnej muzyce, skosztować pysznej kawy, herbaty oraz drobnych przekąsek.

3. Przystań pasażerska Kładka Zwierzyniecka (ZOO)- Parasole, leżaki, plaża,  bar, boisko do piłki siatkowej i badmintona. Kiedy będziesz miał już dość słońca - wsiadaj w tramwaj wodny i płyń z powrotem do centrum.

  • Cennik:

kurs z Zatoki Gondoli do ZOO w jedna stronę 20 zł/os. (rejs 20min.)
rejs 30min. 15zł/os. (trasa do wyboru)
rejs 1godz. 25zł/os. (trasa do wyboru)
wynajęcie całej jednostki na 'wyłączność' na 1godz. 270 zł z obsługą.

Gondola turystyczna

Zatoka Gondoli, ul. Purkyniego 9, 50-155 Wrocław
tel. +48 791 122 858
Rejs trwa 35 minut, załoga 7-8 osób
Trasa podstawowa: Wrocławski Śródmiejski Węzeł Wodny

Statek Arka - rejsy po Odrze, wynajem

Zatoka Gondoli, ul. Purkyniego 9, 50-155 Wrocław
tel. +48 791 122 858

Pływająca kawiarnia na barce cumującej w Zatoce Gondoli. Mieści na swoim pokładzie 18 osób i zaprasza na rejsy po Odrze. Z górnego pokładu można podziwiać uroki Wrocławia z nowej perspektywy, a w urządzonym stylowo wnętrzu dolnego pokładu ugościmy Państwa pyszną kawą i innymi napojami. Rejs statkiem  "Arka"  po Odrze to wspaniały sposób na świętowanie różnego rodzaju rodzinnych wydarzeń oraz imprez okolicznościowych. Zaplecze kuchenne pozwala na obsługę cateringową w trakcie rejsu.

więcej: http://gondole.eu/arka-rejsy-po-odrze

 

Zgłoś uwagę