Wygraj podwójne zaproszenie do Aquapark Wrocław [ZAKOŃCZONY]

Już w ten weekend odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Do Aquapark Wrocław przyjadą najciekawsi mistrzowie saunowi, z których każdy zaprezentuje autorskie ceremonie aromatyczne. Będzie to też doskonała okazja na zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz porównanie różnych saunowych tradycji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.


Tym razem do wygrania jest aż 5 podwójnych zaproszeń do Aquaparku. Zaproszenia upoważniają do 3-godzinnej zabawy na terenie basenów rekreacyjnych oraz saunarium i są ważne do 31.07.2016.

Co zrobić, aby wygrać jedno z nich?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Podaj nazwę ceremonii, która odbędzie się w niedzielę, 10 kwietnia o godz. 15:30. 

Podpowiadamy, że odpowiedź znajdziecie na stronie Aquapark Wrocław, a nazwą ceremonii jest tytuł jednego z filmów wyreżyserowanego przez Roberta Rodrigueza.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, telefonem i adresem e-mail należy zamieścić w formularzu znajdującym się pod tym artykułem. Konkurs trwa od czwartku (7 kwietnia) od godziny 11:00 do poniedziałku (11 kwietnia) do godziny 12.00. Wygrywa co 25 osoba, która odpowie prawidłowo na nasze pytanie. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj.

Zgłoś uwagę