Wrocław – pets welcome. Lokale przyjazne zwierzętom [MAPA]

Akcja Wrocław – pets welcome rozkręca się. Jest już mapa wrocławskich pubów, restauracji i innych miejsc przyjaznych zwierzętom. Zobacz, gdzie w naszym mieście możesz wejść ze zwierzakiem.


Nasza akcje „Wrocław – pets welcome” trwa. Cały czas zgłaszają się kolejne lokale, które nie zatrzaskują drzwi przed zwierzakami. Kawiarnia i Pub Pod Gryfami, Giselle, Hubertus, Sanatorium Kultury, Art. Caffe Kalambur i Kalaczakra, Ślepy Zaułek, OK Wine Bar, Rock Burger, Bistro Przemysłowe, Bernard, The Mexican, Corso Tradizione Italiana, restauracja La Scala, Frankie's, Caffe Praga, a także sklepik osiedlowy przy ul. Damrota. Te miejsca jako pierwsze zgłosiły się do akcji i zostały oznaczone naklejką Pets Welcome.  Aktualnie na liście jest ponad 50 miejscówek. Zobacz na mapie miasta, gdzie się znajdują.

– U nas zwierzaki mają dobrze. Tak jak inni klienci. Proponujemy im także miskę z wodą – mówił Michał Litwiniec z Kalambura i Kalaczakry. W akcji dostarczania naklejek pomaga nam Centrum Wzajemnych Relacji Ludzie – Zwierzęta. Marcin Wierzba testował przyjazne miejsca wraz z czworonogą towarzyszką suczką Schamrock.

Zapraszamy kolejne miejsca. Naklejka nie szpeci, a dzięki niej posiadacze i miłośnicy zwierzaków nie będą was omijać. Już niedługo na www.wroclaw.pl stworzymy mapę miasta z wszystkimi przyjaznymi czworonogom miejscami.

Dla wielu z nas spotkanie z przyjaciółmi czy obiad w mieście to też okazja spędzenia czasu z własnym zwierzakiem. Jednak nie wszędzie w mieście możemy zabrać psa, kota, szczura czy innego czworonoga. Aby uniknąć przykrych sytuacji i wypraszania z lokali, postanowiliśmy zaprosić wszystkie przyjazne zwierzętom wrocławskie miejsca, aby na drzwiach przykleiły specjalny przyjazny znaczek. Logo Wrocławia i psia łapa oznaczać będzie zielone światło dla zwierzaków. Do akcji zaprosiliśmy znaną wrocławską miłośniczkę zwierząt Natalię Grosiak z Mikromusic. Wraz z nami będzie „dekorować” naklejkami miejsca przyjazne zwierzętom.

Wszystkie lokale i miejsca, w których zwierzęta są mile widziane lub inne inicjatywy, zgłaszajcie e-mailowo na adres beata.jackowska@araw.pl lub na naszym profilu:

Dla niesłyszących

Zgłoś uwagę