Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień przedstawiamy kolejne zwierzęta czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Maurycy 10 lat, numer ewidencyjny 44/16

W schronisku od 04.02.2015.  Maurycy został znaleziony z kotką. Kocurek jest potwornie przerażony i bardzo smutny. To typowo domowy kot, który bardzo potrzebuje miłości i cierpliwości ze strony właściciela. Został wykastrowany.

Berta 3 lata, numer ewidencyjny 1618/15

W schronisku od 15.12.2015. Berta została znaleziona. Jest miła, bardzo inteligentna i szybko się uczy. Lubi kontakt z człowiekiem i nie wykazuje agresji. Jest ugodowa w stosunku do innych psów. To grzeczna i przyjazna suczka.

Savana 10 lat

Została znaleziona. Trafiła do schroniska z kocim katarem. Teraz jest już zdrowa i zaczyna wypatrywać wymarzonego domku. Miała straszne kołtuny, więc musiała zostać ostrzyżona. Savana jest miłą, ale lekko charakterną kotką. Lubi kontakt z człowiekiem, jednak również potrafi pacnąć łapką. Szuka spokojnego domu, raczej bez małych dzieci. Korzysta z kuwety. Wysterylizowana

Mila 4 lata, numer ewidencyjny 1571/15

W schronisku od  07.12.2015. Jest szybka i bardzo aktywna. W pierwszym kontakcie nieufna do obcych, ale dość szybko się przekonuje i lubi nowo poznane osoby. Do psów nieco zaczepna - Mila w nowym domu powinna być psią jedynaczką.

Białka 10 lat, numer ewidencyjny 45/15

W schronisku od 2.02.2016. Została znaleziona z kocurkiem w grudniu, ale osoba, która je znalazła nie mogła się nimi dłużej zajmować. Bardzo zestresowana i smutna koteczka.

Mamusia 10 lat, numer ewidencyjny 14/16

W schronisku od 14.01.2016. Została oddana ze swoimi dziećmi i dwoma dorosłymi kotami (już adoptowane), ponieważ właściciel trafił do szpitala. Była domową kicią. Szczuplutka zielonooka piękność. Mamusia jest niezwykle delikatna, zrównoważona i troszeczkę nieśmiała. Przez ostatni czas perfekcyjnie zajmowała się swoimi dziećmi, dlatego teraz potrzebuje spokoju, odpoczynku i chciałaby, żeby uwaga skupiona była tylko na niej. Mamusia uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Wysterylizowana.

 
Fot: Schronisko
Zgłoś uwagę