Szkolenie „Twoja silna marka krok po kroku. Od koncepcji do sukcesu”

Szkolenie odpłatne w ramach Ośrodka Wspierania Organizacji oraz Bezpłatnego Inkubatora NGO w czwartek 27.10.2016, w godz. 15.00 – 20.00. Szkolenie współfinansowane ze środków Gminy Wrocław (www.sektor.wroclaw.pl)


Program szkolenia „Twoja silna marka krok po kroku – od koncepcji do sukcesu”:

Budowanie silnej marki to nie czarna magia, wróżenie z fusów albo tajemna wiedza. To mądrość, doświadczenie i skuteczna strategia.

Wyniki badań wykazują, że największy sukces odnoszą marki, które oddziałują na emocje klientów. Dowiedz się, jak przenieść to do swojej organizacji.

Na szkoleniu poznasz sprawdzone narzędzia potrzebne do stworzenia koncepcji marki, której zaufają odbiorcy. Nauczysz się, jak określać prawidłowe cele marketingowe i krok po kroku je realizować, by osiągnąć sukces. Dekalog brandingu? Tak..to naprawdę istnieje. Pomożemy Ci zadbać o wygląd i opowieść Twojej organizacji.

Warunki uczestnictwa:

Szkolenie skierowane jest do: organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowych mieszkających na terenie Wrocławia.

Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (http://goo.gl/forms/66fL44KHUY) do dnia 21.10.2016 r.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość miejsc ograniczona.

Prowadzący:

Jarosław Korkuś, absolwent Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki na Politechnice Wrocławskiej, od 2001 roku związany z branżą internetową. Partner w agencji kreatywnej John Weston Group, w której pomaga firmom i instytucjom zaistnieć w Internecie i osiągnąć w nim sukces. Jego specjalność to zwiększanie sprzedaży, poprawianie wizerunku, wprowadzanie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań. Analityczny umysł i ponad 9-letnie doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, pozwoliły mu na opanowanie do perfekcji trudnej sztuki optymalnego zarządzania budżetami.

Koszty szkolenia:

50 zł. Płatne przelewem przed terminem szkolenia

Zgłoś uwagę