Spektakl Pożegnanie z Bogiem [ZAKOŃCZONY]

Letting Go of God – Pożegnanie z Bogiem – głośny monodram Julii Sweeney, w tłumaczeniu Piotra J. Szwajcera, został zaadoptowany i przekształcony w pełnowymiarowy spektakl dramatyczny. Oddamy podwójne zaproszenie na spektakle, który właśnie żegna się z widzami. Oddamy jedno zaporszenie na poniedziałek, 20 lutego oraz na wtorek, 21 luteg do Impartu.

  • Autor zdjęć: Marek Śnioch


Pożegnanie z Bogiem nie jest manifestem, prowokacją czy próbą obrażania uczuć religijnych. To podróż w głąb myśli człowieka usilnie poszukującego Boga, ale jednocześnie pełnego wątpliwości. Oddamy jedno podwójne zaproszenia na spektakle: na 20, drugie na 21 lutego, na godz. 19.00.

Jak grać?

Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kiedy miał premierę spektakl „Pożegnanie z Bogiem”? wpisać je w formularz  kontaktowym poniżej i wysłać zgłoszenie, podając imię, nazwisko, e-mail oraz telefon.

Należny też wpisać wybrany dzień spektaklu. Wygrywa 10 osoba na spektakl z każdego dnia. Konkurs trwa do piątku, 17 lutego, do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie i mailowo jak odebrać nagrody.

Spektakl muzyczny: Pożegnanie z Bogiem w Imparcie

Spektakl muzyczny: Pożegnanie z Bogiem w Imparcie

Spektakl / Teatr muzyczny
Termin od 20 lutego 2017 do 21 lutego 2017

Miejsce Impart

Zobacz
Zgłoś uwagę