Przystanek Woodstock na horyzoncie

Półfinał eliminacji we wrocławskim Eterze

  • Przed Woodstockiem - we wrocławskim Eterze

    Przed Woodstockiem - we wrocławskim Eterze (fot. mat.prasowe)


Fabryka Zespołów i Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają na III – ostatni – półfinał eliminacji do Przystanku Woodstock. Koncert odbędzie się w niedzielę, 25 maja, w klubie Eter (ul. Kazimierza Wielkiego 19). Impreza jest bezpłatna, wstęp od godziny 16.00.

O występ na Dużej Scenie „Najpiękniejszego Festiwalu Świata” na deskach Eteru ubiegać się będą: Ifi Ude, Absynth, Wild Pig, Know, Shata QS, Enclose, Kruk i Natural Mystic. Gościem specjalnym będzie grupa Clock Machine – jeden ze zwycięzców ubiegłorocznych eliminacji do Przystanku Woodstock.

Trzecia i ostatnia półfinałowa ósemka, która wystąpi we Wrocławiu, będzie miała 20 minut, aby powalić na kolana publiczność i jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes Fundacji WOŚP), Gosia Kaczmarek (prezes Fabryki Zespołów), Krzysztof Dobies (Radio Woodstock), Andrzej Puczyński (Izabelin Studio, prezes ZPAV) oraz Tomasz Kasprzyk (szef muzyczny AntyRadia).

Imprezę poprowadzą muzycy popularnej grupy rapcore’owej Hope, czyli Kroto, Zima i Kosta. Pojawi się też gość specjalny – Adi Bunny. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta, tym bardziej że po eliminacyjnych zmaganiach odbędzie się afterparty z jam session, podczas którego muzycy będą mieli okazję zagrać na gitarach z unikalnej kolekcji wrocławskiego Butiku Gitarowego GuitarMax. Do dyspozycji będą „wiosła”, na których grali: Brian „Head” Welch – Korn, Dino Cazares – Fear Factory, Jurek Styczyński – Dżem, Darek Kozakiewicz – Perfect, Josh Lazie – Misfits, Nikki Sixx – Motley Crue czy Paul Stanley z Kiss.

Zwycięzcy III półfinału eliminacji do Przystanku Woodstock 2014 zagrają podczas koncertu finałowego w Krakowie (21 czerwca). Nagrodą w finale jest miejsce w line-upie Przystanku Woodstocku 2014 oraz możliwość występu u boku wykonawców Przystanku Woodstock 2014 na Dużej Scenie.

 

mat. prasowe, MaWi

Zgłoś uwagę