931 Rozkład jazdy autobusu 931, kierunek: Mulicka Przystanek Wilczyce - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Słupek: 31917010 Ostatnia aktualizacja: 06.04.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 931 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 931 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 931 931 Kierunek: Kiełczówek - Pętla Mulicka Przystanek - Kiełczówek - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek - Pętla Przystanek - Kiełczówek - Skrzy. Imbirowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek - Skrzy. Imbirowa Przystanek - Wilczyce - Wilczycka (Clarena) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Wilczycka (Clarena) Przystanek - Wilczyce - Wilczycka (Stary Młyn) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Wilczycka (Stary Młyn) Przystanek - Wilczyce - Dworska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dworska Przystanek - Wilczyce - Dębowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dębowa Przystanek - Wilczyce - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Sosnowa Przystanek - Kiełczów - Osiedle NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Osiedle Czas przejazdu 1' Przystanek - Kiełczów - Cmentarz NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Cmentarz Czas przejazdu 2' Przystanek - Kiełczów - Mleczna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Mleczna Czas przejazdu 6' Przystanek - Kiełczów - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wrocławska Czas przejazdu 7' Przystanek - Kiełczów - Biedronka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Biedronka Czas przejazdu 8' Przystanek - Kiełczów - Ładna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Ładna Czas przejazdu 9' Przystanek - Kiełczowska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Cmentarz) Czas przejazdu 10' Przystanek - Żmudzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka Czas przejazdu 12' Przystanek - Kiełczowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska Czas przejazdu 14' Przystanek - Poleska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska Przystanek - Kiełczowska (Lzn) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Mulicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka Wydrukuj rozkład linii nr 931 Odjazdy z tego przystanku 911 Pl. Grunwaldzki Bielawa 921 Pl. Grunwaldzki Raków - Skrzy. Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu7 Odjazd06 minut po godzinie 7 Odjazd51 minut po godzinie 7 Legenda * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Wydrukuj rozkład linii nr 931