243
Rozkład jazdy autobusu 243, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Pomorska
Przystanek na życzenie
Słupek: 110601
Ostatnia aktualizacja:
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 243
243
Pilczyce
Zajezdnia Obornicka
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 1'
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. Strzelecki Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 4'
-
(Reymonta) Przystanek - Kleczkowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kleczkowska Czas przejazdu 6'
-
(Obornicka) Przystanek - Bałtycka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Czas przejazdu 9'
-
(Obornicka) Przystanek - Bezpieczna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Czas przejazdu 11'
-
(Obornicka) Przystanek - Paprotna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paprotna Czas przejazdu 13'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 14'