N Rozkład jazdy autobusu N, kierunek: Petrusewicza Przystanek Petrusewicza Słupek: 21130 Ostatnia aktualizacja: 16.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii N ( 2 zmiany ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii N 16 marca – wymiana szyn tramwajowych na Peronowej. Duże zmiany w kursowaniu tramwajów Obowiązuje od 16.03.2024 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer N N Kierunek: Litewska Petrusewicza (Litewska) Przystanek - Litewska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Litewska (Litewska) Przystanek - Inflancka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Inflancka (Litewska) Przystanek - Kowieńska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowieńska (Żmudzka) Przystanek - Żmudzka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka (Kiełczowska) Przystanek - Kiełczowska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Kiełczowska) Przystanek - Poleska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska (Kiełczowska) Przystanek - Kiełczowska (Lzn) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) (Krzywoustego) Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) (Krzywoustego) Przystanek - Psie Pole Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Krzywoustego) Przystanek - Brücknera NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera (Krzywoustego) Przystanek - Grudziądzka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grudziądzka (Aleja Kromera) Przystanek - Kromera (Czajkowskiego) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera (Czajkowskiego) (Aleja Kromera) Przystanek - Kromera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera (Wyszyńskiego) Przystanek - Mosty Warszawskie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Warszawskie (Wyszyńskiego) Przystanek - Wyszyńskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego (Wyszyńskiego) Przystanek - Ogród Botaniczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ogród Botaniczny (Wyszyńskiego) Przystanek - Katedra Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Katedra (pl. Powstańców Warszawy) Przystanek - Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) (Oławska) Przystanek - Poczta Główna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poczta Główna (Piotra Skargi) Przystanek - Galeria Dominikańska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska (Peronowa) Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Ślężna) Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy (Petrusewicza) Przystanek - Petrusewicza Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Petrusewicza Wydrukuj rozkład linii nr N Odjazdy z tego przystanku 247 Polanowice Giełdowa (Centrum Hurtu) 247 Giełdowa (Centrum Hurtu) Polanowice 247 Giełdowa (Centrum Hurtu) Zajezdnia Obornicka 248 Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) Racławicka 248 Racławicka Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) 257 Rędzin Oporów 257 Oporów Rędzin 257 Rędzin Giełdowa (Centrum Hurtu) 257 Ślazowa Oporów 257 Oporów Ślazowa Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!