23
Rozkład jazdy tramwaju 23, kierunek: Kowale
Przystanek Kromera
Słupek: 24003
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 23
23
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
Kowale
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Nowowiejska
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Daszyńskiego
-
(Toruńska) Przystanek - KętrzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kętrzyńska Czas przejazdu 1'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KwidzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska Czas przejazdu 2'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - GęsiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gęsia Czas przejazdu 3'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - BocianiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bociania Czas przejazdu 5'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KowaleSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowale Czas przejazdu 6'