136
Rozkład jazdy autobusu 136, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Gaj - Pętla
Słupek: 21139
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 136
136
Gaj - Pętla
Zajezdnia Obornicka
-
(Świeradowska) Przystanek - ŚwieradowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świeradowska Czas przejazdu 1'
-
(Borowska) Przystanek - DziałkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa Czas przejazdu 5'
-
(Armii Krajowej) Przystanek - ROD BajkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki Czas przejazdu 8'
-
(Armii Krajowej) Przystanek - Spiska (Ośrodek Sportu) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Spiska (Ośrodek Sportu) Czas przejazdu 9'
-
(Wiśniowa) Przystanek - WiśniowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiśniowa Czas przejazdu 12'
-
(Wiśniowa) Przystanek - SudeckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sudecka Czas przejazdu 14'
-
(Hallera) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 18'
-
(Hallera) Przystanek - GajowickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka Czas przejazdu 20'
-
(Hallera) Przystanek - MieleckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mielecka Czas przejazdu 21'
-
(Hallera) Przystanek - Ojca BeyzymaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ojca Beyzyma Czas przejazdu 23'
-
(Hallera) Przystanek - Aleja PracySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy Czas przejazdu 25'
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 32'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park TechnologicznySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocławski Park Technologiczny Czas przejazdu 33'
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 35'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka Czas przejazdu 37'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim GroszuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu Czas przejazdu 39'
-
(Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) Czas przejazdu 43'
-
(most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny Czas przejazdu 44'
-
(Obornicka) Przystanek - Obornicka (Obwodnica) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Obornicka (Obwodnica) Czas przejazdu 48'
-
(Obornicka) Przystanek - Irysowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Irysowa Czas przejazdu 49'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 51'