249
Rozkład jazdy autobusu 249, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Dubois
Słupek: 20711
Ostatnia aktualizacja:
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 249
249
Krzyki
Zajezdnia Obornicka
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Orla Przystanek na życzenie
-
(Chrobrego) Przystanek - Paulińska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paulińska Czas przejazdu 2'
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec NadodrzeSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Nadodrze Czas przejazdu 4'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Trzebnicka Czas przejazdu 6'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - BroniewskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Czas przejazdu 10'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - Kamieńskiego Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamieńskiego Czas przejazdu 13'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - Kępińska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kępińska Czas przejazdu 15'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - Wołowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wołowska Czas przejazdu 16'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - Poświętne Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poświętne Czas przejazdu 17'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 19'