6
Rozkład jazdy tramwaju 6, kierunek: Krzyki
Przystanek Bociania
Słupek: 24014
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 6
6
Kowale
Krzyki
-
(Kwidzyńska) Przystanek - GęsiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gęsia Czas przejazdu 1'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KwidzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska Czas przejazdu 3'
-
(Toruńska) Przystanek - KętrzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kętrzyńska Czas przejazdu 4'
-
(Toruńska) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 6'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Mosty WarszawskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Warszawskie Czas przejazdu 8'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - DaszyńskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Daszyńskiego Czas przejazdu 9'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - NowowiejskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowowiejska Czas przejazdu 11'
-
(Poniatowskiego) Przystanek - Jedności NarodowejSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jedności Narodowej Czas przejazdu 13'
-
(Poniatowskiego) Przystanek - Na SzańcachSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Szańcach Czas przejazdu 14'
-
(Drobnera) Przystanek - Pl. BemaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Bema Czas przejazdu 16'
-
(Drobnera) Przystanek - DuboisSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dubois Czas przejazdu 18'
-
(Grodzka) Przystanek - Uniwersytet WrocławskiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Uniwersytet Wrocławski Czas przejazdu 20'
-
(Kazimierza Wlk.) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 23'
-
(Krupnicza) Przystanek - Narodowe Forum MuzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Narodowe Forum Muzyki Czas przejazdu 25'
-
(Podwale) Przystanek - RenomaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Renoma Czas przejazdu 28'
-
(Świdnicka) Przystanek - Arkady (Capitol)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) Czas przejazdu 30'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - ZaolziańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaolziańska Czas przejazdu 32'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - WielkaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wielka Czas przejazdu 33'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - RondoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Czas przejazdu 35'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - SztabowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sztabowa Czas przejazdu 36'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 38'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - JastrzębiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jastrzębia Czas przejazdu 39'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - OrlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Orla Czas przejazdu 40'
-
(Karkonoska) Przystanek - KrzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Czas przejazdu 43'