Ponowny przetarg na Wyspę Słodową 7

Ponownie zostało opublikowane postępowanie przetargowe na sprzedaż kamienicy znajdującej się na Wyspie Słodowej 7 wraz z oddaniem gruntu w użytkowanie wieczyste na okres 99 lat.

  • Wyspa Słodowa 7

    Wyspa Słodowa 7


Informacja o zakończeniu przetargu na Wyspie Słodowej został opublikowana 17 sierpnia. Po szczegółowym przeanalizowaniu obu złożonych ofert komisja postanowiła nie wybierać żadnej. Obecnie ponownie zostało opublikowane postępowanie przetargowe. Przetarg odbędzie się 2 listopada 2017 r..

– Mając na uwadze wnioski płynące z konsultacji społecznych, w warunkach postępowania wyraźnie zastrzeżono funkcje, jakie spełniać powinno miejsce. Preferowany sposób zagospodarowania nieruchomości powinien uwzględniać obecny sposób wykorzystywania wyspy, działania prospołeczne, partycypacyjne, integracyjne o otwartym charakterze, w tym: działania kulturalne, wystawiennicze i ekspozycyjne, działalność konferencyjną i kongresową, inkubację przedsiębiorstw, usługi gastronomiczne oraz usługi drobne – wylicza Maja Wysocka, Wydział Komunikacji Społecznej UM Wrocławia.

Więcej informacji w ogłoszeniu o przetargu.

Zgłoś uwagę