Piekny Wrocław. Edycja XX

  • 1. nagroda kategoria budynek produkcyjny, obiekt inżynierski - budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny, ul. Kościerzyńska 32

  • 2. nagroda kategoria budynek użyteczności publicznej - Zespół szkolno-przedszkolny nr 12 , ul. Suwalska 5

  • Nagroda główna - GRAND PRIX - budynek domu towarowego RENOMA, rozbudowa i przebudowa, ul. Świdnicka

  • wyróżnienie kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - budynek mieszkalny w zespole dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym, ul. K. Olszewskiego 75 a i b

  • wyróżnienie kategoria Budynek użyteczności publicznej - Kompleks biurowo-usługowy GRUNWALDZKI CENTER, pl. Grunwaldzki, ul. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Cypriana Kamila Norwida

  • 2. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - STREETHOUSE, ul. Józefa Lompy, ul. ks. Konstantego Damrota

  • 1. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - Zespół apartamentowo-biurowy OGRODY GRABISZYŃSKIE, al. Generała Józefa Hallera, ul. Grabiszyńska

  • 2. nagroda kategoria budynek mieszkalny jednorodzinny - ul. Orawska 8

  • 1. nagroda kategoria budynek mieszkalny jednorodzinny - ul. Pionierska 41

  • wyróżnienie kategoria budynek użyteczności publicznej - budynek biurowy, ul. Strzegomska 42

  • 1. nagroda kategoria budynek użyteczności publicznej - budynek domu towarowego RENOMA, rozbudowa i przebudowa, ul. Świdnicka

  • 3. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - ODRA-HOUSE, ul. Długa 16a

  • wyróżnienie kategoria budynek mieszkalny jednorodzinny - ul. Jaspisowa 5

  • 3. nagroda kategoria budynek użyteczności publicznej - Centrum Kultury AGORA, ul. Serbska 5a

  • 3. nagroda kategoria budynek mieszkalny jednorodzinny - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, ul. Jaspisowa

  • wyróżnienie kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Karpacka 1


Kategoria – budynek produkcyjny, obiekt inżynierski

  • 1. nagroda
    Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny, ul. Kościerzyńska 32
    Autor: Andrzej Konieczny, Wrocław
    Inwestor: AB S.A., Wrocław
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "MIRS" Sp. z o.o., Wrocław

Kategoria – budynek mieszkalny wielorodzinny

  • 1. nagroda
    Zespół apartamentowo-biurowy OGRODY GRABISZYŃSKIE, al. Generała Józefa Hallera, ul. Grabiszyńska
    Autor: Andrzej Hubka, współpraca autorska: Wojciech Błaszczuk, współpraca: Danuta Hubka, Patrycja Weiser, Maciej Smoliński, Anna La Fontain, Monika Doszko, Sławomir Szczotka, Anna Szymańska, Paweł Buck, Monika Królikowska, Kinga Ploch, Wrocław
    Inwestor: STELLAR RETAIL DEVELOPMENT Sp. z o.o., Warszawa
    Wykonawca: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Nr 2 WROBIS S.A., Wrocław
  • 2. nagroda
    Budynek
    mieszkalny wielorodzinny STREETHOUSE, ul. Józefa Lompy, ul. ks. Konstantego Damrota
    Autor: Dziewoński-Łukaszewicz – Architekci s.c.,  Marcin Dziewoński, Bartosz Łukaszewicz, Paweł Wręczycki –  Wrocław
    Inwestor: Dom.developer Wrocław Sp. z o. o.
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie CASTELLUM  Sp. z o.o., Wrocław

  • 3. nagroda
    Budynek mieszkalny wielorodzinny ODRA-HOUSE, ul. Długa 16a
    Autor: Maciej Hawrylak, 
    współpraca: Magda Siemienowicz, Patryk Żurawski, Dariusz Kurowski, Wrocław
    Inwestor: Euro-dom Sp. z o.o., Wrocław
    Wykonawca:  Przedsiębiorstw Robót Elewacyjnych i Budowlanych Krzysztof Zawadzki, Wrocław

  • Wyróżnienie
    Budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Karpacka 1
    Autor: Barbara Kubik-Strzębała – Autorskie Studio Architektury A.S.A. Sp. z o.o., Wroclaw
    Inwestor: Barbara Kubik-Strzębała, Joanna i Marek Jaworscy, Wrocław
    Wykonawca: Firma Projektowo Wykonawcza STERBUD Marek Jaworski, Wrocław 
  • wyróżnienie
    Budynek mieszkalny w zespole dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym, ul. K. Olszewskiego 75 a i b
    Autor: Paweł Horn, Wrocław
    Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa BISKUPIN, Wrocław
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Sp. z o.o., Wrocław

Kategoria – budynek mieszkalny jednorodzinny

  • 1. nagroda
    Dom jednorodzinny, ul. Pionierska 41
    Autor: Przemysław Skwarek, Agnieszka Włodarczyk, Piotr Zybura, Wrocław
    Inwestor: Raik Scheffler, Wrocław
    Wykonawca: Green Investment Sp. z o.o., Wrocław
  • 2. nagroda
    Dom jednorodzinny, ul. Orawska 8
    Autor: Tomasz Marhall, Wrocław
    Inwestor: Bartosz Żukowski i Małgorzata Niebudek-Żukowska, Wrocław
    Wykonawca: Andrzej Górecki, Kępno
  • 3. nagroda
    Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, ul. Jaspisowa
    Autor: Rafał Dudzik, Agnieszka Dykiel, Marta Maliszewska, Tomasz Wąsowicz, Wrocław
    Inwestor: Art-Developer Sp. z o.o., Wrocław
    Wykonawca: Zakład Remontowo-Budowlany BIS Stanisław Zysk, Rytwiany
  • wyróżnienie
    Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, ul. Marmurowa

    Autor:  Rafał Dudzik, Paweł Bober, Maciej Szczepański, Wrocław
    Inwestor:  Art-Developer Sp. z o.o., Wrocław
    Wykonawca: Art-Developer Sp. z o.o., Wrocław
  • wyróżnienie
    Dom jednorodzinny, ul. Jaspisowa 5
    Autor: Dariusz Bober, Zgorzelec – Warszawa
    Inwestor: Artur Ulrich, Wrocław
    Wykonawca: Zakład Remontowo-Budowlany, Grzegorz Gładysz, Sp. z o.o., Wrocław

Kategoria - Budynek użyteczności publicznej

  • Budynek domu towarowego RENOMA, rozbudowa i przebudowa, ul. Świdnicka 
    Autor: Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Zbigniew Maćków, Juliusz Erdman, Marta Firganek, Agnieszka Gilarska, Krystyna Kirschke, Paweł Kirschke, Marek Kotowski, Piotr Krynicki, Piotr Sulisz, Piotr Wilk, Piotr Zybura, Wrocław
    współpraca: Benoy LTD, Londyn
    Inwestor: Centrum Development and Investments Polska Sp. z o. o., Warszawa
    Wykonawca: WARBUD S.A. Wrocław

  • 2. nagroda
    Zespół szkolno-przedszkolny nr 12 , ul. Suwalska 5
    Autor: Anna Bać, Krzysztof Cebrat (grupa synergia), R2 Biuro Projektów Rubik Lesław
    współpraca: Anna Haudek, Magda Kłósek, Jakub Chojnacki, Marcin Grabowski, Agnieszka Gałwiaczek, Karolina Grzesiowska, Marcin Zawada, Dorota Wierzchowska, Wrocław
    Inwestor: Zarząd Inwestycji Miejskich we Wrocławiu
    Wykonawca: Polimex Mostostal S.A., Warszawa, Zakład Budownictwa, Siedlce
  • 3. nagroda
    Centrum Kultury AGORA, ul. Serbska 5a
    Autor: A.S.P.A. Projektowanie Architektoniczne Aleksander Szarapo, Mikołaj Smoleński, Łukasz Komar, Maciej Szarapo, Wrocław
    Inwestor: Zarząd Inwestycji Miejskich we Wrocławiu,
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUD-TRANS, Wrocław
  • wyróżnienie
    Kompleks biurowo-usługowy GRUNWALDZKI CENTER, pl. Grunwaldzki, ul. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Cypriana Kamila Norwida
    Autor:  Andrzej Hubka, Roman Woźniak, Marek Kołłątaj, współpraca: Danuta Hubka, Jakub Rozmuski, Anna Kozło, Szymon Maciejewski, Dagmara Kolewska, Kinga Ploch, Wrocław
    Inwestor: SKANSKA PROPERTY POLAND Sp z o.o., Warszawa
    Wykonawca: SKANSKA S.A., Warszawa
  • wyróżnienie
    Budynek biurowy, ul. Strzegomska 42
    Autor: Studio A+R Wojciech Jarząbek i Partnerzy s.c.,Wojciech Jarząbek, Anna Jarząbek-Dąbrowska, Bogusław Andrzejewski
    współpraca: Agata Kowalczyk, Wrocław
    Inwestor: DESCONT Sp. z o.o., Wrocław
    Wykonawca: Porr (Polska) S.A. Biuro Regionalne we Wrocławiu

Nagroda główna - GRAND PRIX:

  • Budynek domu towarowego RENOMA, rozbudowa i przebudowa, ul. Świdnicka 
    Autor:  Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Zbigniew Maćków, Juliusz Erdman, Marta Firganek, Agnieszka Gilarska, Krystyna Kirschke, Paweł Kirschke, Marek Kotowski, Piotr Krynicki, Piotr Sulisz, Piotr Wilk, Piotr Zybura, Wrocław,
    Współpraca: Benoy LTD, Londyn
    Inwestor: Centrum Development and Investments Polska Sp. z o. o., Warszawa
    Wykonawca: WARBUD S.A.,Wrocław
Zgłoś uwagę