Przystanek - Paulińska
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
3 - kierunek Leśnica
3
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20614 -
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 20614 -
5 - kierunek Księże Małe
5
TramwajKierunek Księże MałeNr słupka 20614 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 20614 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20613 -
7 - kierunek Zajezdnia Gaj
7
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20614 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20614 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 20614 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 20614 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20614 -
14 - kierunek Dworzec Nadodrze
14
TramwajKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 20613 -
14 - kierunek Zajezdnia Ołbin
14
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20613 -
15 - kierunek Park Południowy
15
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20614 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20613 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20614 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 20614 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20614 -
22 - kierunek Pilczyce
22
TramwajKierunek PilczyceNr słupka 20614
Linie autobusowe
-
103 - kierunek Dworzec Nadodrze
103
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120613 -
122 - kierunek Zajezdnia Obornicka
122
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120613 -
122 - kierunek Dworzec Autobusowy
122
Autobus dziennyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120614 -
132 - kierunek Oporów
132
Autobus dziennyKierunek OporówNr słupka 120614 -
132 - kierunek Kromera
132
Autobus dziennyKierunek KromeraNr słupka 120613 -
144 - kierunek Zwycięska
144
Autobus dziennyKierunek ZwycięskaNr słupka 120614 -
144 - kierunek Polanowice
144
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 120613 -
144 - kierunek Zajezdnia Obornicka
144
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120613 -
240 - kierunek Dworzec Autobusowy
240
Autobus nocnyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120613 -
240 - kierunek Zajezdnia Obornicka
240
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120613 -
247 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
247
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 120614 -
247 - kierunek Polanowice
247
Autobus nocnyKierunek PolanowiceNr słupka 120613 -
247 - kierunek Zajezdnia Obornicka
247
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120613 -
248 - kierunek Racławicka
248
Autobus nocnyKierunek RacławickaNr słupka 120614 -
248 - kierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
248
Autobus nocnyKierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)Nr słupka 120613 -
249 - kierunek Zajezdnia Obornicka
249
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120613 -
250 - kierunek Dworzec Główny
250
Autobus nocnyKierunek Dworzec GłównyNr słupka 120614
- linie zmienione