Przystanek - 8 Maja
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24209 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 24210 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 24210 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24209 -
12 - kierunek Zajezdnia Ołbin
12
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24210 -
12 - kierunek Zajezdnia Borek
12
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 24210 -
12 - kierunek Zajezdnia Gaj
12
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 24210 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 24210 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 24210 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24209 -
17 - kierunek Zajezdnia Ołbin
17
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24210
Linie autobusowe
-
115 - kierunek Wojnów (Pętla)
115
Autobus dziennyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 24313 -
115 - kierunek Reja
115
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 24314 -
115 - kierunek Zajezdnia Obornicka
115
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24314 -
143 - kierunek Kminkowa
143
Autobus dziennyKierunek KminkowaNr słupka 24329 -
143 - kierunek Sępolno
143
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24313 -
143 - kierunek Petrusewicza
143
Autobus dziennyKierunek PetrusewiczaNr słupka 24329 -
259 - kierunek Wojnów (Pętla)
259
Autobus nocnyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 24313 -
259 - kierunek Zwycięska
259
Autobus nocnyKierunek ZwycięskaNr słupka 24314 -
259 - kierunek Pułtuska
259
Autobus nocnyKierunek PułtuskaNr słupka 24314 -
345 - kierunek Stadion Olimpijski
345
Autobus dziennyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24313 -
941 - kierunek Szczodre - Pętla
941
Autobus strefowyKierunek Szczodre - PętlaNr słupka 24313 -
941 - kierunek Stadion Olimpijski
941
Autobus strefowyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24328
- linie zmienione